Add your content here
Add your content here

Brak produktów w koszyku.

Return to shop

Zdecydowałeś już, w jakim stylu ma być twoje wymarzone mieszkanie, wybrałeś odpowiednie meble, ale to jeszcze nie oznacza, że możesz osiąść na laurach. Klimat wnętrz tworzą bowiem dodatki, które należy starannie dopasować do wnętrza.

Dawne style znowu w cenie

Styl nowoczesny charakteryzujący się prostymi formami powoli zaczyna nam się nudzić. Coraz chętniej wracamy do starych dobrych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Do łask wróciły takie style jak retro, prowansalski czy rustykalny. Cenimy je za to, że pozwalają urządzić wnętrze przytulne i klimatyczne, które skłania do relaksu. Wybór odpowiednich dekoracji i dodatków ułatwi nasz internetowy sklep z dodatkami do domu. Wszystkie oferowane w nim artykuły reprezentują konkretny styl, a ich duży wybór pozwala urządzić nie tylko salon, ale też każde inne domowe pomieszczenie. Miłośnicy retro znajdą tu nie tylko dekoracje, ale też stylowe meble do salonu – poczynając od foteli i krzeseł, a kończąc na eleganckich witrynach i kredensach. W tym samym miejscu znajdziemy dekoracje, które w połączeniu z tymi meblami stworzą harmonijne i jednolite wnętrze. Piękne abażury, kinkiety czy lampy stojące to tylko niewielka część tego, co możemy znaleźć w tym sklepie z ponadczasowymi dekoracjami.

Wnieś do wnętrza powiew świeżości

Dekoracje w stylu prowansalskim to propozycja dla osób lubiących sielskie, pogodne wnętrza, które kojarzą się z francuską wsią i polami lawendy. Sklep z dodatkami do domu oferuje w tym stylu między innymi dekoracyjne poszewki i poduszki, akcesoria kuchenne czy łazienkowe. Wykonane z kolorowego szkła mydelniczki i pojemniki na mydło wniosą do naszej łazienki powiew świeżości. Dzięki ceramicznym naczyniom i ozdobnym paterom czy etażerkom – kuchnia, a także jadalnia – może zyskać niepowtarzalny charakter. Wnętrze z duszą pomogą nam zaaranżować dodatki retro, boho i rustykalne. Jednak nie tylko nasze domy czy mieszkania zasługują na piękną oprawę – ogrody też mogą zyskać na urodzie dzięki dekoracjom, takim jak duże i małe donice, figurki czy stylowe termometry i skrzynki pocztowe.