Add your content here
Add your content here

Brak produktów w koszyku.

Return to shop

Jakie brodziki prysznicowe wybrać?

łazienka brodzik

Aktualnie bardzo popularne jest odchodzenie od standardowych brodzików i zastępowanie ich po prostu podłogą, jak np. w przypadku kabin prysznicowych walk-in. Jednak wiele brodzików jest naprawdę godnych uwagi ze względu na jakość wykonania, wytrzymałą konstrukcję czy niebanalną formę. W ofercie sklepu dom-lazienka.pl znajdziesz: wzmocnione brodziki na nośniku styropianowym, akrylowe brodziki prysznicowe oparte na stelażu, idealnie zlicowane z posadzką brodziki prysznicowe, wykonane z odlewu mineralnego czy ultrapłaskie. Podczas wyboru odpowiednio brodzika bardzo ważna jest jego głębokość oraz właściwości, np. termoizolacyjne, antypoślizgowe czy antybakteryjne.

Prostokątny, akrylowy brodzik 90×100 Axim Besco

Prysznicowy brodzik 90×100 od firmy Axim Besco wykonany z akrylu o prostokątnym kształcie idealnie sprawdzi się w Twojej łazience. Jego wysokość to 4,5 centymetra i został wyposażony w kratkę maskującą odpływ, a to wszystko w cenie brodzika! Brodzik 90×100 Axim Besco jest UltraSlim, co sprawia, że można go zamontować na posadzce lub wpuścić w podłoże i stworzyć w ten sposób bezprogowe wejście. Jego atutami są m.in.: antypoślizgowa powierzchnia, szybka i bezproblemowa instalacja, funkcja Thermo Control, dzięki której brodzik długotrwale utrzymuje temperaturę wody oraz powierzchnia EasyClean, która ułatwia zachowanie czystości.

Prysznicowy brodzik 70×100 na nośniku!

Brodzik 70×100 prysznicowy na nośniku od firmy Camden to świetna propozycja dla Twojej łazienki! Został wykonany z akrylu, jego kształt jest prostokątny oraz umieszcza się go na styropianowym nośniku. Wyposażony jest w odpływ o średnicy 9 centymetrów. Brodzik 70×100 Camden charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na nacisk — nawet do 750 kg! Dzięki specjalnej właściwości termoizolacyjnej brodzika podtrzymanie jego ciepłej powierzchni będzie o wiele dłuższe. Jego mocnym atutem jest to, że tłumi hałas spadającej wody nawet o 40%!